“Od kilku dni razem z mamą jestem w Bostonie! Sam przyjazd do Stanów, kosztował nas sporo nerwów oraz stawiał przed nami wiele znaków zapytania. Mimo tak odległej podróży poradziliśmy sobie doskonale.   Lot samolotem bardzo mi się podobał i dostarczył wielu wrażeń. Od samego początku wizyty mamy mnóstwo pracy i spotykamy się cały czas z lekarzami . Dziś czekały mnie poważne badania, które przygotowują mnie do operacji która odbędzie się już w poniedziałek. Ludzie są tutaj bardzo mili i troszczą się o mnie. Trzymajcie za mnie kciuki i proszę Was o ciepłe myśli w moją stronę oraz modlitwę.

“Od kilku dni razem z mamą jestem w Bostonie! Sam przyjazd do Stanów, kosztował nas sporo nerwów oraz stawiał przed nami wiele znaków zapytania. Mimo tak odległej podróży poradziliśmy sobie doskonale. Lot samolotem bardzo mi się podobał i dostarczył wielu wrażeń. Od samego początku wizyty mamy mnóstwo pracy i spotykamy się cały czas z lekarzami . Dziś czekały mnie poważne badania, które przygotowują mnie do operacji która odbędzie się już w poniedziałek. Ludzie są tutaj bardzo mili i troszczą się o mnie.
Trzymajcie za mnie kciuki i proszę Was o ciepłe myśli w moją stronę oraz modlitwę.

“Od kilku dni razem z mamą jestem w Bostonie! Sam przyjazd do Stanów, kosztował nas sporo nerwów oraz stawiał przed nami wiele znaków zapytania. Mimo tak odległej podróży poradziliśmy sobie doskonale. Lot samolotem bardzo mi się podobał i dostarczył wielu wrażeń. Od samego początku wizyty mamy mnóstwo pracy i spotykamy się cały czas z lekarzami . Dziś czekały mnie poważne badania, które przygotowują mnie do operacji która odbędzie się już w poniedziałek. Ludzie są tutaj bardzo mili i troszczą się o mnie. Trzymajcie za mnie kciuki i proszę Was o ciepłe myśli w moją stronę oraz modlitwę.